LIDÉ

Oddělovač

KIOSHI IVAN SPIŠIAK

Prezidentem Asia Budo Center Slovakia je pan Ivan Spišiak. Narodil se v roce 1945 a více jak půl století se věnuje bojovým uměním. Za tu dobu dosáhl mnoha mistrovských stupňů a ocenění. Je nositelem

8. Dan Shorin Ryu Seibukan Karate Do (Kyoshi)

8. Duan Kajukenbo (Professor)

7. Dan Goju Ryu Karate Do (Kyoshi)

7. Dan Sho Shin Karate Do

7. Dan Krav Maga LI

5. Dan Krav Maga SKMKA

Military Instructor ICKKF

a mnoha dalších ocenění…

Profesor Ivan Spišiak, je zásadní a ústřední postavou slovenského, ale také českého Kajukenbo. Jeho zkušenosti a trenérský um jsou téměř nenahradilné. Také díky němu se ve střední Evropě může kajukenbo dále úspěšně rozvíjet.

Trenér

KIOSHI

Oddělovač

SIGUNG PETER ŽÁK

Viceprezident Asia Budo Center Slovakia je pan Peter Žák. Narozen roku 1954. Kajukenbo je jeho vášní od 60. let minulého století. Je nositelem mistrovského stupně v bojovém umění

7. Duan Kajukenbo (Sitaigung)

6. Dan Shorin Ryu Seibukan Karate Do (Renshi)

5. Dan Goju Ryu Karate Do (Renshi)

a mnoha dalších skvělých ocenění…

Peter je pilířem kajukenba nejen na Slovensku, ale i v ČR. Předává své zkušenosti "přes hranice", a tím v podstatě rozšiřuje povědomí o kajukenbu ve střední Evropě. Jeho zásluhy pro rozvoj bojových umění jsou nedocenitelné a všem je vždy osobním příkladem a morálním vzorem.

Trenér

SIGUNG

Oddělovač

SHOTOKAN ZDENĚK DANIEL

Jeden ze zakladatelů C.S.D.S. - Complete Self Defence System. Vicemistr světa roku 2014. Je trenérem karate a bojových umění 3 třídy, parcuje jako trenér a instruktor sebeobrany, instruktor krav maga pro sebeobranu. Úspěšně již několik let pracuje jako trenér ozbrojených složek, policie a protiteroristických složek ČR.

Trenér

SHOTOKAN

Oddělovač

SISOOK RENÉ ŠTRBA

1. Duan Kajukenbo

Sisook René Štrba se narodil v roce 1975. Odhodlaně pomáhá rozvíjet toto bojové umění v České republiceJeho přístup k výuce je založen na respektu, podpoře a snaze o individuální rozvoj každého studenta. Dlouhodobě se věnující karate, jujitsu, kajukenbo.

Trenér

SISOOK

Oddělovač

ANTONÍN GRŮZA

Volně přeloženo do japonského jazyka An To Nin Go Ru Sa. Což se dá vyložit jako „Klidný člověk stoupající na vrchol – Pevná pomoc na místě“. Šéfinstruktor ASIA BUDO CENTER HUSOPEČE. Vicemistr světa roku 1998 v USA. Od roku 1995 je bezpečnostním konzultantem pro státní i privátní společnosti. Absolvoval mistrovské zkoušky v Karate, izraelském bojovém systému Krav Maga, Krav Panim el Panim a havajském umění Kajukenbo. Je nositeloem mistrovských stupňů v Goju Ryu Karate Do, Krav Maga, Kapap a Kajukenbo. Na Moravě (ale nejen zde) propakuje etiku bojových umění a je nedílnou a podstatnou součástí stále se rozšiřující komunity Kajukenba.

Trenér

ŠÉFINSTRUKTOR

Oddělovač

SENPAI IGOR OHNISKO

1. Kyu Kajukenbo

Senpai Igor Ohnisko, narozen 1970. Aktivně se věnuje bojovému umění od r. 2010. Dlouhodobě pěstuje fitness tréninky.

Trenér

SENPAI

Oddělovač

SENPAI PETR CHARVÁT

2. Kyu Kajukenbo

Senpai Petr Charvát, narozený roku 1966, aktivně se věnuje bojovému umění od r. 2015.

Trenér

SENPAI

bg

KAJUKENBO

JAK SE V KAJUKENBU PÁSKUJE?

logologo
logo Web by Tomáš Hlásenský